Zakázková fotografie, pod tímto si můžeme představit klasické,  umělecké fotografování a to v ateliéru,  nebo v zajímavém exteriéru.  Mezi zajímavé a exkluzivní prostředí patří např. urbex ( jsou to prostory,  továren či jiných objektů,  které vznikly lidskou činností.  Nejde přitom o muzea či snadno přístupné objekty, ale naopak o objekty, které lidé běžně nemohou vidět. Ve většině případů je "urban exploration" nebezpečný a ilegální,  protože průzkumníci musí překonávat překážky, jako jsou ploty, rozpadající se budovy, bezpečnostní kamery nebo ochranky ), samozřejmě je možné fotografovat i v historických budovách,  prostředí moderních domů,  kancelářských komplexu,  street foto, ale i v neposlední řadě fotografování v krajině. 
A jakým způsobem vlastně přistupuji k domluvě ohledně fotografování. Upřednostňuji telefonickou konzultaci, kde Vás seznámím s mým způsobem přístupu k zákazníkovi, pohovoříme si o Vaší představě, na co chcete fotografie požít a společně dohodneme outfit podle prostředí v kterém bychom chtěli fotografovat,  především,  zda máte zájem o exteriérové nebo interiérové fotografie případně ateliérové.  Na závěr dohodneme závazný termín. V případě externího fotografování záleží hodně na světle, jak si fotografové často přejí na místo "měj se dobře " tak většinou uslyšíte "dobré světlo".  V ateliéru, nejsme tímto aspektem světla nijak omezeni.
A jak to bude po focení : 
Nejdéle třetí  pracovní den od našeho fotografování Vám zašlu zmenšené fotografie, které jsme spolu vyfotografovali.  Budou dostatečně velké na to, abyste si z nich mohli vybrat, které fotografie Vás osloví.  Důvodem je to, že chci, abyste si své fotografie vybrali sami, v klidu a pohodlí svého domova . Poté, co si vyberete fotografie, které se Vám líbí. Fotografie ručně upravím do finální podoby (barevná a geometrická korekce, kompletní odstínová úprava i pečlivá, ale jemná retuš ) a předám digitálně v plné velikosti ( přes internet nebo na optickém médiu, případně na flash disku apod.) . Spolu s finálními verzemi fotek rovněž dostanete i vytištěné fotografie dle Vašeho výběru (v počtu dle zvoleného balíčku).
Pro všeobecné informace ( podmínky, dodací lhůty, ochrana soukromí apod. ) i ceny focení, použijte prosím sekci ceník zakázkových fotoslužeb.

Air show
Program Air show nebo také nazývané aviatické pouti
Vzpomínka
na dětská leta to je poslání dětské portrétní tvorby.
Krajiny
Přírodní nebo člověkem vytvořené útvary
Svatba
je pro většinju z nás jedním z nejvýznamnějších a nejradostnějších dní v životě.
Glamour
Módní žánr glamour, má své kořeny ve 20. letech minulého století
Portrét
Portrétní fotografie by měla klást důraz na zobrazení obličeje, zachytit hloubku očí
Architektura
Zachycení archutektonických skvostů.
Akt
Aktová fotografie je vysoce umělecký fotografický směr.
Reportáž
Reportáž popisuje a zobrazuje skutečnost na základě konkrétních faktů