Zakázková fotografie, pod tímto si můžeme představit klasické,  umělecké fotografování a to v ateliéru,  nebo v zajímavém exteriéru.  Mezi zajímavé a exkluzivní prostředí patří např. urbex ( jsou to prostory,  továren či jiných objektů,  které vznikly lidskou činností.  Nejde přitom o muzea či snadno přístupné objekty, ale naopak o objekty, které lidé běžně nemohou vidět. Ve většině případů je "urban exploration" nebezpečný a ilegální,  protože průzkumníci musí překonávat překážky, jako jsou ploty, rozpadající se budovy, bezpečnostní kamery nebo ochranky ), samozřejmě je možné fotografovat i v historických budovách,  prostředí moderních domů,  kancelářských komplexu,  street foto, ale i v neposlední řadě fotografování v krajině. 
A jakým způsobem vlastně přistupuji k domluvě ohledně fotografování. Upřednostňuji telefonickou konzultaci, kde Vás seznámím s mým způsobem přístupu k zákazníkovi, pohovoříme si o Vaší představě, na co chcete fotografie požít a společně dohodneme outfit podle prostředí v kterém bychom chtěli fotografovat,  především,  zda máte zájem o exteriérové nebo interiérové fotografie případně ateliérové.  Na závěr dohodneme závazný termín. V případě externího fotografování záleží hodně na světle, jak si fotografové často přejí na místo "měj se dobře " tak většinou uslyšíte "dobré světlo".  V ateliéru, nejsme tímto aspektem světla nijak omezeni.
A jak to bude po focení : 
Nejdéle třetí  pracovní den od našeho fotografování Vám zašlu zmenšené fotografie, které jsme spolu vyfotografovali.  Budou dostatečně velké na to, abyste si z nich mohli vybrat, které fotografie Vás osloví.  Důvodem je to, že chci, abyste si své fotografie vybrali sami, v klidu a pohodlí svého domova . Poté, co si vyberete fotografie, které se Vám líbí. Fotografie ručně upravím do finální podoby (barevná a geometrická korekce, kompletní odstínová úprava i pečlivá, ale jemná retuš ) a předám digitálně v plné velikosti ( přes internet nebo na optickém médiu, případně na flash disku apod.) . Spolu s finálními verzemi fotek rovněž dostanete i vytištěné fotografie dle Vašeho výběru (v počtu dle zvoleného balíčku).
Pro všeobecné informace ( podmínky, dodací lhůty, ochrana soukromí apod. ) i ceny focení, použijte prosím sekci ceník zakázkových fotoslužeb.