Vzhledem k tomu, že balíčky se mezi sebou liší pouze počtem upravených fotografií, cenou za tisk úpravu fotografií nad rámec nabízeného počtu fotografií ( doba focení je u všech neomezena – viz níže), výběr balíčku před focením je pouze orientační, většinou po do focení a výběru fotografií se cena upraví dle skutečnosti.

Standardně si domluvíme jen termín a přibližné téma focení. Během focení Vám budu ukazovat vytvořené fotografie v exteriéru i ateliéru na displayi fotoaparátu a Vy tak lépe získáte představu o tom, kolik fotografií budete chtít upravit a tedy jaký balíček zvolit. Přesto Vám doporučuji si před focením prohlédnout ceník i popis jednotlivých balíčků.

Všechny balíčky obsahují:

  • Všechny vyfocené fotografie ( cca mezi 200-600 ) jejich zmenšeniny pošlu na výběr ( nevybírám fotky sám, ani Vás nenutím vybírat ve chvatu přímo na displej fotoaparátu – vše si vyberete v klidu a pohodlí svého domova)
  • Vámi vybrané fotografie ( počet dle zvoleného balíčku ) ručně upravené v barevné i černobílé verzi, dodané digitálně ( formát JPEG )

 Po dohodě, zajistím tisk vybraných fotografií na formát A4 včetně laminování, aby se dochovaly záběry co nejdéle a v nejlepší kvalitě, cena tisku se odvíjí především podle počtu kusů orientačně á 280,-/Ks.

  • Balíček základní : 2.000,- Kč - cena obsahuje 5 ks upravených fotografií. 
  • Balíček komplet : 3.000,- Kč - cena obsahuje 10 ks upravených fotografií.
  • Balíček VIP : 5.000,- Kč - cena obsahuje 10 ks upravených fotografií.
  • Balíček Model : 1.000,- Kč cena obsahuje 3 ks upravených fotografií.  Balíček vhodný pro začínající modelky pro vytvoření jejich portfolia v případě ateliérového fotografování příplatek 600,- Kč. 

Vzhledem k trvalé spolupráci s FOTO KOLÍN je možno po dohodě zajistit velkoformátový tisk os A3 - do A1.

Požadavek na úpravu dalších fotek nad rámec vybraného balíčku činní á 350,-/kus. 

  • Dodání zmenšenin všech fotografií ode dne focení: 2 dny.
  • Upravení 10 fotek ode dne jejich výběru: max. 21 dní

Způsob dodání fotografií a ochrana soukromí:

Digitální verze fotografií jsou standardně zasílány elektronicky formou odkazu buď na archiv (rar/zip) nebo přímo na fotografii (na základě Vašeho požadavku ). K transportu souborů využívám výhradně zabezpečený server hosting! Vaše fotografie tak nejsou ukládány na serverech třetích stran ( úschovna, uložto apod.) Archiv rar je zašifrovat předem domluveným heslem. Rovněž je možné digitální verze fotografií předat i na fyzickém nosiči ( CD/DVD, flash disku, externí disk apod. ).