Vzhledem k tomu, že balíčky se mezi sebou liší pouze počtem upravených fotografií, cenou za tisk úpravu fotografií nad rámec nabízeného počtu fotografií ( doba focení je u všech neomezena – viz níže), výběr balíčku před focením je pouze orientační, většinou po do focení a výběru fotografií se cena upraví dle skutečnosti.

Standardně si domluvíme jen termín a přibližné téma focení. Během focení Vám budu ukazovat vytvořené fotografie v exteriéru i ateliéru na displayi fotoaparátu a Vy tak lépe získáte představu o tom, kolik fotografií budete chtít upravit a tedy jaký balíček zvolit. Přesto Vám doporučuji si před focením prohlédnout ceník i popis jednotlivých balíčků.

Všechny balíčky obsahují:

  • Všechny vyfocené fotografie ( cca mezi 200-600 ) jejich zmenšeniny pošlu na výběr ( nevybírám fotky sám, ani Vás nenutím vybírat ve chvatu přímo na displej fotoaparátu – vše si vyberete v klidu a pohodlí svého domova)
  • Vámi vybrané fotografie ( počet dle zvoleného balíčku ) ručně upravené v barevné i černobílé verzi, dodané digitálně ( formát JPEG )

 Po dohodě, zajistím tisk vybraných fotografií na formát A4 včetně laminování, aby se dochovaly záběry co nejdéle a v nejlepší kvalitě, cena tisku se odvíjí především podle počtu kusů orientačně á 280,-/Ks.

  • Balíček základní : 2.000,- Kč - cena obsahuje 5 ks upravených fotografií. 
  • Balíček komplet : 3.000,- Kč - cena obsahuje 10 ks upravených fotografií.
  • Balíček VIP : 5.000,- Kč - cena obsahuje 10 ks upravených fotografií.
  • Balíček Model : 1.000,- Kč cena obsahuje 3 ks upravených fotografií.  Balíček vhodný pro začínající modelky pro vytvoření jejich portfolia v případě ateliérového fotografování příplatek 600,- Kč. 

Vzhledem k trvalé spolupráci s FOTO KOLÍN je možno po dohodě zajistit velkoformátový tisk os A3 - do A1.

Požadavek na úpravu dalších fotek nad rámec vybraného balíčku činní á 350,-/kus. 

  • Dodání zmenšenin všech fotografií ode dne focení: 2 dny.
  • Upravení 10 fotek ode dne jejich výběru: max. 21 dní

Způsob dodání fotografií a ochrana soukromí:

Digitální verze fotografií jsou standardně zasílány elektronicky formou odkazu buď na archiv (rar/zip) nebo přímo na fotografii (na základě Vašeho požadavku ). K transportu souborů využívám výhradně zabezpečený server hosting! Vaše fotografie tak nejsou ukládány na serverech třetích stran ( úschovna, uložto apod.) Archiv rar je zašifrovat předem domluveným heslem. Rovněž je možné digitální verze fotografií předat i na fyzickém nosiči ( CD/DVD, flash disku, externí disk apod. ).

Air show
Program Air show nebo také nazývané aviatické pouti
Vzpomínka
na dětská leta to je poslání dětské portrétní tvorby.
Krajiny
Přírodní nebo člověkem vytvořené útvary
Svatba
je pro většinju z nás jedním z nejvýznamnějších a nejradostnějších dní v životě.
Glamour
Módní žánr glamour, má své kořeny ve 20. letech minulého století
Portrét
Portrétní fotografie by měla klást důraz na zobrazení obličeje, zachytit hloubku očí
Architektura
Zachycení archutektonických skvostů.
Akt
Aktová fotografie je vysoce umělecký fotografický směr.
Reportáž
Reportáž popisuje a zobrazuje skutečnost na základě konkrétních faktů