Seznam článků

funchal
11.11.2018 21:55
S Vláďou jsem fotila prvně a rozhodně nelituji, ačkoliv jsme se chvíli slaďovali na termínu, tak výsledné focení, za skoro podvečerních podzimních podmínek díky fotografově připravenosti a zkušenostem, vyšlo asi nad mé očekávání. Naprostá spokojenost. Krom toho jsem si focení užila a výsledky mě těší prezentovat a to je to, o co člověku především jde a tedy každopádně Vláďu doporučuji všem modelkám


EwíkHCP
18. 05. 2018 20:48
Focení s Vláďou bylo jedním slovem úžasné. Věcná domluva, vše platilo a focení jsem si moc užila. Výsledek mluví za vše. Bylo to perfektní odpoledne a hned jsme se domluvili na pokračování naší spolupráce. Už teď se moc těším!


Markéta Daňková
19. 02. 2017 15:55
Úžasný fotograf co umí úžasné fotky. Atmosféra během focení byla skvělá, hodně zábavy. Domluva rychlá a fotečky úžasné, Já jsem naprosto spokojená. Ještě jednou mockrát děkuji Vlaďo za příjemný a skvělý den, si úžasný a milý človíček. Vážím si toho jak jsi ochotný a milý.
Všem doporučuji !


Kačítka 
21. 10. 2017 20:19
Dneska jsem s Vladimírem fotila podruhé a jedním slovem...proste paráda...je to ten pravý fotograf okamžiku s parádními nápady,navíc výborný společník...a ty fotky nemají chybu... Takže...s ním kdykoliv,cokoliv...děkuji...


x-Beruška-x
22. 03. 2018 21:07
Fotila jsem s ním první focení , a doufám že nebude poslední ,je báječný fotograf a opravdu ví co chce , a jde znát že umí:) Je take strašně ochotný ,milý, ukecaný a je s ním sranda. Všem doporučuji a děkuji za parádní focení :)


Skarlet
23. 04. 2018 21:34
Vládík je skvělý fotograf, který zbožňuje fotky v pohybu a dokáže slečnu ukázkově nastavit a rozesmát. Proto vždycky dosáhne toho, čeho chce. Skvělá spolupráce hned jsme si padli do noty! Sympaťák se smyslem pro humor takže za mně obrovské plus. Dostalo se mi velice mnoho užitečných zkušeností a moc ti za ně děkuji. Těším se na další naší spolupráci.


Apophis
05. 05. 2018 23:29
Ačkoliv zde moc často nedoporučuji jiné fotografy, v případě Vládi prostě musím udělat výjimku..
A to proto, že i když sám o sobě zarytě tvrdí, že je "hobby fotograf", svou úrovní, pečlivostí a i kvalitou hravě předčí řadu "tzv. profíků"..
Navíc, focení ho neživí, a proto si může dovolit vybírat, komu bude věnovat svůj čas a věřte mi, věnuje ho rád hodně..

Po naší první společné spolupráci mohu již s určitostí říci, že jeho největší předností je nejen skvělá komunikace s modelkou, ale především zcela nadstandardní schopnosti vymýšlet skvělé pózy pro modelky (bez diskuze odkaz jeho let, které strávil jako lektor taneční školy).. V tomto ohledu je zcela fenomenální a jsem si jist, že z téměř jakéhokoliv těla jakékoliv dívky dokáže dostat naprosté maximum bez toho, aby tím dívku jakkoliv stresoval..

Jeho technické schopnosti jsou rovněž nadstandardní, kdy vytváří čisté a ostré fotografie, s krásným barevným podáním.. Postprodukci se věnuje s pečlivostí nebývalou, díky čemuž jeho fotografie mají skvělý potenciál nejen pro webové, ale i tiskové využití..

Shrnu-li to, Vláďa je prostě fotograf, kterého musím naprosto doporučit jakékoliv modelce, která zavítá na jeho profil!
Začínající modelky můžu uklidnit a povzbudit ke spolupráci s ním, protože budou v rukách milého, hodného a citlivého fotografa, jehož přístup jim dodá sebedůvěru i sebevědomí potřebné k tomu, aby vznikly skvělé fotografie, zatímco díky svým zkušenostem jim dokáže pomoci vždy do těch správných pozic...
Ovšem i pokročilé/profesionální modelky by podle mého názoru rozhodně měly zvážit spolupráci s tímto fotografem, protože díky jeho nadstandardním schopnostem odhalit ladnost a krásu pohybu v liniích ženského těla se i dost možná ony něco nového přiučí a především dostanou krásné, čisté a nevšední fotografie, které jim dozajista skvěle doplní i jinak bohaté portfolio.. 


EwíkHCP
18. 05. 2018 20:48
Focení s Vláďou bylo jedním slovem úžasné. Věcná domluva, vše platilo a focení jsem si moc užila. Výsledek mluví za vše. Bylo to perfektní odpoledne a hned jsme se domluvili na pokračování naší spolupráce. Už teď se moc těším!