V tomto albu se nachází ukázky práce, reprezentující glamourovou tvorbu vytvořené jak v interiérech, exteriérech i v ateliérech. 
Módní žánr glamour, má své kořeny ve 20. letech minulého století, kdy představoval erotickou fotografii. Postupem času se z něho stal název pro fotografie, které jsou maximální možnou měrou smyslnosti a erotična, ale bez přímého odhalení intimních partií, stejně tak jako třeba na plovárně.  Na rozdíl od aktové fotografie, žánr glamour nutně nevyžaduje nahotu a velice často tak využívá různých způsobů, jak intimní partie zakrýt (od prádla, přes korzety a jiné oblečení, až po šátky, pruhy látek nebo i šperky). Mezi glamourové fotografie bych zařadil i topless ( jednoduše česky, nahoře bez ). Glamourové fotografování je možné jako většina dalších v interiérech, tak i exetiriérech a pokud se jedná o fotografování v ateliéru, nejčastěji se jedná o typ ateliéru "boudoir".

Uplatnění najde jako originální dárek pro partnera,  ale díky své „ nezávadnosti “ ( nezobrazuje čistá nahota ) nalezne využití i na dnes tolik využívaných sociálních sítích. Glamour je žánr, který zachycuje ženskou krásu. Nemusíte být modelka a umět pózovat, focení je vhodné pro každou ženu.